ss

Sıkça Sorulan Sorular

Staroke ile neler yapabilirim?

 • Binlerce şarkıyla karaoke yapabilir,
 • Çeşitli ses efektleri ile sesini güzelleştirebilir,
 • Solo veya düet performanslar oluşturabilir,
 • İçeriklerini sosyal medya ve çeşitli kanallardan paylaşabilirsin.

Staroke mobil uygulaması hangi platformları desteklemektedir?

 • iOS - Apple Store
 • Android - Google Play

Staroke mobil uygulamasını mobil cihazıma nasıl indirebilirim?

Staroke mobil uygulamasına iOS veya Android cihazlarınızda bulunan, Apple Store veya Google Play uygulama marketlerinden ulaşabilir ve ücretsiz şekilde indirebilirsin.

Staroke’yi kullanırken internete ihtiyacım var mı?

Staroke’yi kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Eğer Turkcell kullanıcısıysan Staroke’de kullanmak üzere her ay 1GB ücretsiz internetin Turkcell’den!

Solo ve Düet Performans Kayıtları

Nasıl karaoke kayıt yapabilirim?

İstediğin şarkıyı “Şarkı Seç” bölümünden seçmen veya arama bölümünde aratman, ardından mikrofon butonuna tıklaman yeterli. Sonrasında Solo, Düet Başlat veya Düete Katıl seçeneklerinden istediğini seç. Performans kaydını video veya sadece ses dosyası olarak oluşturabilirsin.

Nasıl düet yapabilirim?

Listelerdeki herhangi bir şarkıya tıklayarak, şarkı sayfasından Davetler bölümüne tıklayarak açılmış düet davetlerinden birine katılabilirsin veya istediğin şarkıyı seçerek düet oluşturup arkadaşlarını veya diğer Staroke kullanıcılarını davet edebilirsin.

Diğer kullanıcıları düetime nasıl davet ederim?

Bir şarkıyı seçip düet başlattıktan sonra performansını kaydettikten sonra, yayınlama seçeneklerinde Sadece Arkadaşların veya Herkes seçeneklerini görürsün. Eğer Sadece arkadaşlarını seçersen, düetine sadece seni takip eden kullanıcılar katılabilir. Eğer Herkesi seçersen bütün kullanıcılar sınırsız kere düetine katılıp, yeni düet performans videoları oluşturabilirler.

Bir şarkıyı söylerken kulaklık kullanmalı mıyım?

Daha iyi bir ses kalitesi için kulaklık takmanı öneriyoruz.

Performansımı yayınladım ama yayınlanan videoyu neden bulamıyorum?

Video’nun yayınlanması bir kaç dakika alacaktır. Videon yayınlandığında profil sayfandan performansına erişebilirsin.

Şarkı Kütüphanesi

Staroke’de hangi şarkılar var?

Staroke çeşitli kategorilerdeki binlerce şarkı altyapısı ile Türkiye’nin en geniş karaoke kütüphanesini sunuyor. Pop, arabesk, rap, Türk sanat müziği, Türk halk müziği gibi çok çeşitli kategorilerde altyapıları Staroke kütüphanesinde bulabilirsin.

Neden Staroke’de bazı şarkılar yok?

Staroke şarkı kütüphanesi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Aradığın şarkıyı veya şarkı önerilerini uygulamanın Yardım bölümündeki İletişim sekmesinden bizimle paylaşabilirsin.

Neden bazı şarkıları söylemek için VIP üye olmam gerekiyor?

SStaroke’de bulunan şarkıların bir çoğu lisanslı şarkılardır. Bu yüzden bu şarkıları söylemek ve kayıt oluşturabilmek için VIP üye olman gerekir.

VIP Üyelik

Neden VIP Üye olmalıyım?

VIP Üye olarak aşağıdakilerden faydalanabilirsin;

 • Kütüphanedeki bütün şarkılara erişim
 • Sınırsız düet başlatabilme ve arkadaşlarını/kullanıcıları düetine davet edebilme
 • VIP ses efektlerini kullanabilme
 • Listelerde ve uygulama içinde daha ön planda görünme
 • Herhangi bir limite takılmadan istediğin kadar solo ve düet kayıt oluşturabilme

Nasıl VIP üye olabilirim?

Ayarlar bölümünde VIP Ol sekmesine tıkla, aylık veya yıllık VIP Üyelik seçeneklerinden birini seç ve onayla. Eğer fizy üyesiysen aylık ve yıllık üyelik senin için %50 indirimli.

VIP Üyeliğimi birden fazla cihazımda kullanabilir miyim?

Evet aynı telefon numarası ile giriş yaparak profiline farklı cihazlardan bağlanabilirsin. Birden fazla cihazda VIP üyeliğin geçerlidir.

fizy Üyesiyim ama VIP Üyeliğe abone olmak istediğimde neden fizy Üyesi değilsin uyarısı alıyorum?

%50 indirimden fizy Radyo Paketi üyeliği olan üyeler dışında bütün fizy üyeleri yararlanabilir. Eğer bu koşullara uyduğunu düşünüyorsan, uyelik@staroke.com‘a mail atabilir veya Staroke uygulamasındaki İletişim bölümünden bize destek için yazabilirsin.

Staroke VIP üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

iOS için; telefonunuzun ayarlar uygulamasını aç. Abonelikler bölümüne tıkla. Sonra Abonelikleri Yönetin bölümünden Staroke aboneliğini yönetebilirsin. Daha fazla bilgi için linke tıklayabilirsin; https://support.apple.com/tr-tr/HT202039

Android için; Android cihazında Google Play Store'u aç. Sonra Menü’den Abonelikler bölümüne tıkla. İptal etmek istediğin aboneliği seç. Daha fazla bilgi için linke tıklayabilirsin; https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&oco=1

Staroke mobil VIP üyeliğimi iptal ettim, Staroke kullanmaya devam edebilir miyim?

Evet. Staroke ücretsiz üyelik ile devam edebilirsin, sadece bütün kütüphaneden veya VIP özelliklerden faydalanamazsın.

Arkadaşlık

Arkadaşlarımı Staroke’de bulabilir miyim?

Uygulamanın anasayfasında sol üstte bulunan arkadaşlar ikonuna tıklayarak telefon rehberinde kayıtlı arkadaşlarını veya Facebook hesabını bağlayarak Facebook’ta kayıtlı arkadaşlarını bulabilir ve takip edebilirsin.

Neden başka bir kullanıcıyı takip etmeliyim?

Diğer kullanıcıları takip ettiğinde aktiviteleri anasayfanda ve mesajlar bölümünde görünür. Takip ettiğin kullanıcılar seni düetlerine davet edebilirler.

Gizlilik

Performans kaydımı oluştururken Herkes ve Bana Özel’in farkı nedir?

İstersen performanslarını yayınlamadan önce Bana Özel olarak seçebilirsin. Bu seçeneği seçtiğinde, performansın profil sayfanda sadece senin tarafından görünür, diğer kullanıcılar kaydını göremezler. ‘Herkes’ seçeneğini seçtiğinde videon bütün kullanıcılara görünür olur.

Yayınladığım performans kaydımı nasıl silebilirim?

Profil bölümünden, solo veya düetler listesinden silmek istediğin karaoke kaydını sola doğru kaydırıp, sile tıklaman yeterli.

Uygunsuz içeriği nasıl şikayet edebilirim?

Staroke topluluk kurallarına uygun olmadığını düşündüğün bir kayıt, görsel veya metin görürsen, sağ üstte bulunan şikayet et seçeneğine tıklayabilirsin. Bu içerikler Staroke moderatörleri tarafından değerlendirilecektir.

Diğer

Uygulamayı kullanırken hata alıyorum?

İnternet bağlantının olduğuna ve cihazın sürümünün güncel olduğuna emin olmalısın. Yardım için Ayarlar bölümündeki İletişim sekmesinden bize sorununu yazabilirsin.

Şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

Giriş ekranındaki 'Şifremi Unuttum' bölümü üzerinden, kayıt esnasında belirttiğin cep telefonuna şifreni gönderebilirsin.

Staroke

Staroke Mobil Uygulamasını Apple Store veya Google Play'den indirmek için mobil cihazınla seni bekliyoruz.